Ustronie Morskie noclegi nad morzem

Ustronie Morskie jest to wieś letniskowa w naszym kraju, mieszcząca się w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie nocleg nad Morzem Bałtyckim.

Atrakcje w Ustroniu Morskim

Western Park jest miejscem o charakterze typowo edukacyjno rozrywkowym. Woda w tym miejscu należy do najbardziej przejrzystych na polskim wybrzeżu bałtyckim a opiekę i bezpieczeństwa pilnują przeszkoleni i wyposażeni w konkretny sprzęt ratownicy. Nad ranem kutry są wodowane na morzu, po południu lub wieczorem i wciągane z powrotem za pomocą wyciągarki linowej na brzeg. Wiek tych drzew ustalono przy pomocy badań dendrologicznych które miały miejsce w 2000 r. Do tych drzew został wyznaczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem blisko Sarbinowo, Mielno. Biorący udział w zabawach zdobywają tutaj wiedzę o plemionach Indian oraz czasach, jakie musieli przetrwać pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie. Przystań rybacka w miejscowości Ustronie posiada wyciąg linowy. Tak samo jak przystań rybacka i stojące na noclegi blisko plaży wielobarwne kutry są punktem turystycznym Ustronia Morskiego.

Będąc w Ustroniu Morskim i nie odwiedzić najstarszych dębów w Polsce to duża strata. Błękitny szlak spacerowy o długości 31 km do najbardziej wiekowych dębów w naszym kraju należy do kategorii szlaków „łatwych” i nie jest spisany w PTTK. Przybywający do Western Parku oglądając tipi czyli namioty indiańskie, poznają historie o tych ludach oraz oglądają ich oryginalne stroje i narzędzia, które służyły do codziennego użytku. Właściciele zapewniają młodym uczestnikom najróżniejsze formy rozrywki, zabawy, oraz szkołę naukę tańca kowbojskiego. Noclegi blisko morza. Przetransportowane na tych kutrach ryby można skosztować w postaci smażonej lub wędzonej w okolicznych smażalniach lub wędzarniach. W tym regionie można sprawdzić jeszcze kilka przystani rybackich.

Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Biorący udział w zabawach zdobywają tutaj wiedzę o plemionach Indian oraz czasach, jakie musieli przetrwać pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie. Przystań rybacka w miejscowości Ustronie posiada wyciąg linowy. Tak samo jak przystań rybacka i stojące na noclegi blisko plaży wielobarwne kutry są punktem turystycznym Ustronia Morskiego. Dawniej tak liczne przystanie rybackie, wraz z kolejnymi zakazami prawnymi w rybołóstwie i coraz większym odchodzeniem ludzi od zawodu rybaka, cały czas znikają z polskiego wybrzeża. Najbardziej wiekowe dęby w naszym kraju to dąb „Bolesław” który ma 800 lat oraz dąb „Warcisław” który ma 640 lat.